O Nas

O NAS

WPROWADZENIE

Firma MAJESTIK Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości chemii budowlanej. Na bazie kilkunastu lat doświadczenia w branży budujemy ofertę produktową. W związku z rosnącą świadomością jakości produktów wśród uczestników rynku budowlanego nasze wyroby idealnie odpowiadają na potrzeby tego trendu. Dbając o klasę, najwyższy poziom jakości naszych produktów oraz o ochronę środowiska naturalnego, współpracujemy z najlepszymi producentami surowców chemicznych i europejskimi centrami badawczymi.

Tomasz Gąsiorowski

Dyrektor Zarządzający

MY TWORZYMY NASZE PRODUKTY

W 2019 rozpoczęliśmy produkcję wysokiej jakości gruntów uniwersalnych oraz głęboko penetrujących. Poza tym na początku główny trzon naszej oferty stanowiły piany oraz pianokleje poliuretanowe, siatki do dociepleń oraz uszczelniacze. W 2021 roku znacznie poszerzyliśmy portfolio o produkty do hydroizolacji tj. folie w płynie, hydroizolacje dwuskładnikowe, grunty szczepne z piaskiem kwarcowym; taśmy oraz akcesoria do hydroizolacji, taśmy malarskie i tynkarskie, gotową gładź szpachlową, koncentraty do drewna, domieszki do zapraw i betonów, poszerzyliśmy asortyment pian, pianoklejów oraz uszczelniaczy stając się profesjonalnym dostawcą w/w produktów. Następnie wprowadziliśmy do oferty dekoracje oraz rozpoczęliśmy produkcję tynków mozaikowych.

W 2022 przenieśliśmy się na znacznie większą, profesjonalną halę produkcyjną, gdzie rozpoczęliśmy produkcję tynków strukturalnych – silikonowych, silikatowo-silikonowych oraz akrylowych; podkładów tynkarskich bazując na specjalnej recepturze technologicznej, opartej na wyselekcjonowanych surowcach. Ponadto dodaliśmy do naszej oferty kolejne profesjonalne produkty premium w segmencie pian oraz uszczelniaczy.

 Na terenie zakładu testujemy oraz kontrolujemy nasze wyroby i dostarczane surowce. Produkty MAJESTIK spełniają wszystkie normy i wymagania krajowe oraz europejskie.

PRODUKUJEMY, ŻEBYŚ MÓGŁ SZYBKO BUDOWAĆ Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW