Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wybierz silikon uszczelniający do prac również na zewnątrz

W zależności od potrzeb w asortymencie mamy silikon biały oraz bezbarwny do prac na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu tego typu produktów zyskujesz pewność, że Twój dom będzie odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz, deszcz czy promieniowanie UV. Silikon uszczelniający świetnie sprawdzi się do okien. Wystarczy usunąć brud z podłoża, wysuszyć powierzchnię i równo nałożyć produkt. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych naszymi produktami spoin i odporność na wiatr i inne czynniki, na które narażone są futryny okienne, a także drzwiowe.

Klej silikonowy uniwersalny – uszczelnianie dzięki marce Majestik

W naszej ofercie znajdziesz potrzebny do wszelkiego rodzaju prac silikon zewnętrzny bezbarwny. Ma on zastosowanie przy wypełnianiu przestrzeni w fasadach budynków oraz zabezpieczeniu okien i drzwi. Klej silikonowy uniwersalny jest przede wszystkim łatwy w aplikacji.

Do czego przydaje się klej silikonowy uniwersalny?

  • wypełnisz nim wszelkie pęknięcia;
  • utworzysz wytrzymałe spoiny – rekomendujemy użycie silikonu uszczelniającego do okien;
  • można go stosować do prac zarówno w środku, jak i na zewnątrz – silikon zewnętrzny jest bezbarwny, dzięki temu wykonane nim spoiny są estetyczne i niemal niewidoczne.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii. W razie pytań służymy pomocą – wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi. Postaw na sprawdzone rozwiązania marki Majestik i twórz trwałe spoiny dzięki klejowi silikonowemu uniwersalnemu.